Emniyet Kapıları

 Emniyet Kapıları 

Gerek çok daireli apartmanlarda, gerek müstakil konutlarda ve gerekse iş yerlerinde, daire giriş kapıları hırsızlık ve gasp olayları açısından en riskli noktaların başında gelmektedir. Özellikle üst katlarda bulunan konutlarda bu risk daha fazla artmaktadır.. Bu konuda sizlere çok etkin ve estetik çözümler sunuyoruz: Gerçek çelik emniyet kapıları…

 

 

 

 

 

Tamamen sipariş üzerine, dilediğiniz modellerde ve mevcut kapınıza %100 uyumlu ölçülerde üretilen emniyet kapılarımız isteğe bağlı olarak her iki taraftan kilitlenebilme özelliği ile hem siz içerdeyken, hem de siz dışarıdayken evinizi ve sizi giriş kapısından gelecek tehlikelere karşı korumaktadır.

 

Mevcut kapınız nasıl olursa olsun, ahşap, çelik, alüminyum yada PVC giriş kapısı olan yerlere uygulanabilen çelik emniyet kapıları, isteğe bağlı olarak tek veya çift emniyet kilitli olarak üretilebilmektedir. Daire kapılarına pratik, aynı zamanda oldukça sağlam bir şekilde monte edilir. Gizli bağlantı elemanları sayesinde kapı kilitli iken kasasının sökülmesi mümkün değildir.

 

Emniyet Kapısı Modellerini inceleyin

Uygulamalarımızdan Örnekler

Bize Ulaşın

Tel : 0 232 467 65 77
Fax: 0 232 467 65 76
Gsm: 0535 833 06 86

info@ferforjeizmir.com

Üyelik Girişi